Filosofija

Tvariai  ·  Lėtai

Kaip susikūrė SALANIDA?

Nuo 2012 m. SALANIDA eina lėtu ir apgalvotu mados keliu, kuriam vadovauja Gabrielė Kerpytė. Gabrielė yra lietuvių dizainerė, baigusi „Istituto Marangoni“ Londone ir „Polimoda“ Florencijoje. SALANIDA prekės ženklo esmė yra paprastumas ir tvarumas. Rankų darbo ir minkštas liesti drabužis yra pagamintas pagal užsakymą, be jokių atliekų. Visi kūriniai gaminami rankdarbių mezgimo mašinomis ir siuvami rankomis mažoje studijoje Klaipėdoje, Lietuvoje. SALANIDA mezginiai yra sukurti taip, kad būtų nesenstantys - modernūs siluetai, kurie pažada apgaubti Jūsų kūną komfortu bei būti kartu ilgus metus.

Vietinė gamyba

Rankų darbo itin švelnūs mezginiai, kurių kiekvienas pagaminti patyrusių moterų rankomis čia pat, Lietuvoje. Mūsų gaminiai - tai modernaus dizaino kūryba, kuri pažada būti laikui nepavaldi ir apgaubti kūną patogumu ir šiluma.

Įkvėpimas

Nida yra mažas miestelis Lietuvos pakrantėje. Ši žavi vieta, apsupta balto smėlio kopų, senovinių miškų ir gintaro spalvos paplūdimių, vilioja pasinerti į apmąstymus ir atrasti įkvėpimą kasdieniams dalykams. Tai rami šventovė atokiau nuo šurmuliuojančio pasaulio. Čia atrodo, kad laikas sulėtėja - tik tiek, kad primintų mums vertinti smulkmenas gyvenime.

 

Tai daugiau nei drabužiai!

Mes kruopščiai atrenkame aukščiausios kokybės natūralius siūlus, iš kurių megzti gaminiai yra šilti, minkšti ir nesukelia niežėjimo.